ma
27
feb
27 februari t/m 3 maart
vr
24
mrt
11.15-12.00 uur in de aula - groep 1/2B en 7A
wo
5
apr
20.00-22.00 de MR vergadert
wo
5
apr
In de sporthal aan de Groenblauwlaan.
vr
7
apr
11.15-12.00 uur in de aula - groep 3B en 5A
wo
12
apr
In de sporthal aan de Groenblauwlaan.
vr
14
apr
14 t/m 17 april

Het Team

Op onderstaande foto ons team van leerkrachten en een aantal medewerkers van Kern Kinderopvang.

Achterste rij van links naar rechts: Jordy de Bruyn, Ingrid Speckens, Peter van Zuijlen, Annemieke Weijsters, Chella Heijsteeg, Rita Bos, Anne Zegwaard, Mieke Moers, Bea Mussche, Marga v.d. Zwet, Hans Koevoets, Willie van Breukelen.

Middelste rij van links naar rechts:  Renate Velthuis, Anne-Marieke Rust, Lotte Huigsloot, Maria v.d. Ende, Jeannette Geraedts, Kim Vlaardingerbroek, Cindy van Rijn, Thea Roos, Annemarie v.d. Windt, Paula Akkermans.

Voorste rij: ......, ....., Mandy Overgaag, Selena Amiabel, Aad-Jan de Heij, Ester Jonas, Wouter Steinfort, Jessica Rosink. 

Groepen 1-2

  • 1/2A juf Annemarie van der Windt (ma, di), 
            juf Renate Velthuis (wo, do, vr)
  • 1/2B juf Paula Akkermans (ma, di), 
            juf Ingrid Speckens (wo, do, vr) - dagen roulerend !
  • 1/2C juf Jolanda Oskam (ma, di, wo),
            juf Marja van Delden (do, vr)
  • 1/2D juf Chella Heijsteeg (ma t/m vr)

Groepen 3

  • 3A juf Cindy van Rijn (ma, wo, do, vr)
         juf Annemieke Weijsters (di)
  • 3B juf Anne-Marieke Rust (ma t/m vr)

Groepen 4

  • 4A juf Willie van Breukelen (di, wo, do, vr)
         juf Selena Amiabel (ma)
  • 4B meester Jordy de Bruyn (ma, wo, do, vr)
         juf Ester Jonas (di)

Groepen 5

  • 5A juf mandy Overgaag (ma t/m vr) 
  • 5B juf Thea Roos (di, wo, do, vr)
         juf Ester Jonas (ma) 

Groepen 6

  • 6A juf Jeannette Geraedts (ma, di)
         juf Maria van den Ende (wo, do, vr) - dagen roulerend !
  • 6B juf Lotte Huigsloot (fulltime tot 23 nov., daarna wo om de week, do, vr)
         juf Anne Zegwaard (vanaf 23 november ma, di en wo om de week)

Groepen 7

  • 7A juf Marga van der Zwet (ma t/m vr)
  • 7B juf Mieke Moers (ma, (di), wo, do, vr)
         juf Selena Amiabel (di om de week)

Groepen 8

  • 8A meester Aad-Jan de Heij (ma t/m vrij) 
  • 8B meester Wouter Steinfort (ma, di, wo, vr)
         juf Annemieke Weijsters (do)
  • 8C juf Kim Vlaardingerbroek (ma, di, wo, vr), 
         juf Annemarie van der Windt (do

Vakleerkracht gym: Peter van Zuijlen

AdministratieMariƫtte Ellens (ma- t/m vr-ochtend)

Intern begeleiders: Rita Bos en Kim Vlaardingerboek

Directeur: Hans Koevoets

Adjunct directeur: Annemieke Weijsters