Vervangingsproblemen – compliment voor ons team

Geld sponsorloop inleveren
17 april 2019
Avondvierdaagse
22 mei 2019

Ondanks forse vervangingsproblemen worden alle kinderen deze week vooralsnog gewoon op school opgevangen. Dinsdagmorgen 14 mei waren juf Marga, juf Kim, juf Ester en juf Annemieke afwezig. Groep 6A is verdeeld over unit 4, groep 8A is verdeeld over unit 3 en gelukkig is juf Joke (onze gepensioneerde leerkracht) bereid om de gehele week in te vallen in groep 7A van juf Marga.

Aangezien juf Joke een ontsteking in haar schouder heeft, kan zij deze dinsdag niet meefietsen met het verkeersexamen van de groepen 7. Dat wordt geregeld door meester Aad-Jan die dan meefietst met groep 7. Op die tijd gaat juf Joke dan naar groep 8A. Ook voor de rest van de week is het weer een flinke puzzel. Ons team verdient een compliment voor de bereidheid en de flexibele opstelling om dit samen op te lossen!

Ook op andere dagen zal deze week af en toe een groep worden opgedeeld. Dank voor uw begrip!

Commentaar is gesloten

X