Team

  • Alle
  • Administratie
  • Directie
  • IB & Zorg
  • Leerkracht
  • Management team
  • Ondersteunend personeel
  • Specialist
Hans Koevoets
Directie, Management team
Directeur (ma t/m wo)
Annemieke Weijsters
Directie, Management team
Adjunct directeur (di t/m vrij)
Rita Bos
IB & Zorg, Management team
Intern begeleider (maandag t/m vrijdag; maandag en woensdag om de week)
Ingrid Speckens
Leerkracht, Management team
Unit 2 - Groep 1/2A (maandag en dinsdag)
Coördinator Unit 2; samen met Renate Velthuis
Renate Velthuis
Leerkracht, Management team
Unit 2 - Groep 1/2A (wo t/m vrij)
Coördinator Unit 2; samen met Ingrid Speckens
Willie van Breukelen
Leerkracht
Unit 2 - Groep 1/2B (di t/m vrij)
Jeannette Geraedts
IB & Zorg, Leerkracht
Unit 2 - Groep 1/2B (ma), ondersteunend IB-er
Jolanda Oskam
Leerkracht
Unit 2 - Groep 1/2C (ma t/m vrij)
Nathalie Dalebout
Leerkracht
Unit 2 - Groep 1/2D (ma, di, wo, do)
Inge Steensma
Leerkracht
Unit 2- Groep 1/2D (vrijdag)
Paula Akkermans
Leerkracht
Unit 2
Invalkracht kleutergroepen, ondersteunend leerkracht Unit 2
Marja van Delden
Leerkracht
Unit 2
Met ziekteverlof
Lotte Huigsloot
Leerkracht, Management team
Unit 3 - Groep 3A (ma t/m vrij)
Coördinator Unit 3
Tanya Westerhoff
Leerkracht, Specialist
Unit 3 - Groep 3B (ma, di, wo)
MRT-er (motorische remedial teaching)
Lilian Geerlings
Leerkracht
Unit 3 - Groep 3B (do, vrij)
Mandy Overgaag
Leerkracht, Specialist
Unit 3 - Groep 4A (ma t/m vrij)
Gedragsspecialist
Ester Jonas
Leerkracht
Unit 3 - Groep 4B (ma), groep 6A (di), groep 8A (do)
Susanne Plug
Leerkracht
Unit 3 - Groep 4B (di, wo, do, vr)
Chella Sebugwawo
Leerkracht
Unit 4 - Groep 5A (ma t/m vrij)
Anne-Marieke Rust
Leerkracht, Management team, Specialist
Unit 4 - Groep 5A (ma t/m vrij)
Rekencoördinator, Coördinator unit 4, Met ziekteverlof
Wouter Steinfort
Leerkracht, Specialist
Unit 4 - Groep 5B (ma, di), Unit 5 - Groep 7B (woensdag)
Specialist Engels
Maria van den Ende
Leerkracht, Specialist
Unit 4 - Groep 5B (wo, do, vrij)
Coördinator taal
Cindy van Rijn
Leerkracht, Specialist
Unit 4 - Groep 6A (ma, wo, do, vrij)
Coördinator lezen
Jordy de Bruyn
Leerkracht, Specialist
Unit 4 - Groep 6B (ma t/m vrij)
ICT-coördinator
Marga van der Zwet
Leerkracht, Specialist
Unit 5 - Groep 7A (ma t/m vrij)
Specialist HB / kinderen met een ontwikkelingsvoorsprong, Coördinator Kunst & Cultuur
Femke Schultz
Leerkracht, Specialist
Unit 5 - Groep 7B (ma, di, do, vrij)
Gedragsspecialist
Kim Vlaardingerbroek
IB & Zorg, Leerkracht, Management team, Specialist
Unit 5 - Groep 8A (ma, di, wo, vr), ondersteunend IB-er op do
Coördinator Unit 5, Gedragsspecialist, Coördinator Sport & Beweging
Aad-Jan de Heij
Leerkracht, Specialist
Unit 5 - Groep 8B (ma t/m vrij)
Specialist Wetenschap & Techniek, Coördinator Wetenschap & Techniek
Marloes Hoonhoud
Ondersteunend personeel
Vakleerkracht gym (maandag en donderdag)
Cherique van Wessel
Ondersteunend personeel
Onderwijsassistent, ma t/m do
Marjolein Deelen
IB & Zorg
Schoolmaatschappelijk werker
Mariëtte Ellens
Administratie, Ondersteunend personeel
Administratief medewerker (ma t/m vrij de gehele ochtend)
Theo Onderwater
Ondersteunend personeel
Conciërge (maandag, woensdag en donderdag)
Erna Maassen
Management team
Locatiemanager Kern Kinderopvang
Linda Sas
Management team
Senior medewerker Kern Kinderopvang Het Palet
Coördinator Unit 1
Kees Raateland
Ondersteunend personeel
Overblijf coördinator
Martijn Overweel
Ondersteunend personeel
Assistent overblijf coördinator (ma, di, do)
X